Alle commissies en commissieleden

Commissies en commissieleden (Email adres en telefoonnummer via ledenlijst)

6-8-2021
Zij zijn het hele jaar in touw…. Voegen iets toe!
Ereleden Toine Aarts
Marlies Boeren-Hoekstra (†)
Huib Braamse
Paul Brands (†)
Wim Crapts
Jan Pieter Six  (†)
Berry Stok
John Vos
Baan commissie Toine Aarts
Piet Vermeer
Bestuursadvies commissie Toine Aarts
Stefan Boeijen
Gerhard Hauser
John Vos(vz)
Benoemings advies commissie Peter Liesker (vz)
Mark Kraai
John Vos
Communicatie commissie Tim Munnich (vz) timmunnich@gmail.com
Angeline Koster secretariaat@golfclubprisedeau.nl
Inge van den Akker inge.van.den.akker@prisedeau-golf.nl
G-Golf commissie Anita Suijkerbuijk (vz) anita.suijkerbuijk@g-golf.nl
Ans van Berkel ans.vanberkel@g-golf.nl
Stefan Berkvens stefan.berkvens@g-golf.nl
Peter van der Lint
GolfFeest commissie Jacques Sleven (vz)
Ton Bakkers
Jans Bakkers
Angeline Koster
Handicart consul Angeline Koster secretariaat@golfclubprisedeau.nl
Jeugd commissie Sandra van Boheemen
Andre van het Hof
Marlon de Jong
Jeannine Luykx
Rogier Morel
Arjan Mulders
Martin van der Zanden
Green team Koen Beijst (vz)
Gérard Dielemans
John Wijsman
Hans Fischer
Kas commissie Lucas Mes
Denise Schraven
Nieuwe leden commissie Anita Suijkerbuijk (vz)
Fleur van den Heuvel
Angeline Koster
Regel & Handicap commissie Ans Brouwer (vz)
Pim Aarts
Hans Aerts
Jans Bakkers
Yasmijn van Dijk
Wil van Doorn
Hans Methorst
Technische Commissie Toine Aarts (vz)
John van Beers
Marc Punt
Danny Waterloo
Wedstrijdcommissie Toine Aarts (vz) wedstrijd@golfclubprisedeau.nl
Charles Boonen
Désirée van den Broek
Hans van de Hof
Corine Hofland
Arthur Huijbregts
Jan Mandema
Karel Vingerhoets
Danny Waterloo
Old Grand Dad Ton Peters
De ochtenden Ans Drabbels
Damesochtend RoseMarie van Gool
Riky Naaijkens
Anne-Marie Pellikaan
Margreeth Verbunt (vz)
Mixed Morning Anneke Dekkers
Lore Hawig
Peter Joziasse
Joke Lankreijer
Ruud Zuer (vz)
Herenochtend Wil van Doorn
Ton Peters
Wim Kuijpers
Vertrouwenspersoon Willem Schopman wschopman@wschopman.nl
Bestuur Erik Brands (voorzitter) fam.brands@home.nl
Marc Punt marcpunt@ttpexpertise.nl
Ronald Overbeek Bloem overbeekbloem@home.nl
Tim Munnich timmunnich@gmail.com
Anita Suijkerbuijk anitacmsuijkerbuijk@gmail.com
Secretariaat Angeline Koster secretariaat@golfclubprisedeau.nl
Inge van den Akker inge.vd.akker@prisedeau-golf.nl

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close