de green

Eregalerij

Strokeplaykampioen

Strokeplaykampioen dames
Strokeplaykampioen heren
2019
Angie Trang Nguyen
Jim Woudenberg
2018
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2017
Angie Trang Nguyen
Sander Leenaars
2016
Angie Trang Nguyen
Lex van den Berg
2015
Neeltje Goossens
Lex van den Berg
2014
Neeltje Goossens
Rilan van Opstal
2013
Gabbi Reuser
Rilan van Opstal
2012
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2011
Neeltje Goossens
Laurens Jansen
2010
Camilla Kars
Niels Hendriks
2009
Camilla Kars
Rob van der Vin
2008
Leonie Warringa
Rob van der Vin
2007
Leonie Warringa
Willem Dusee
2006
Leonie Warringa
Willem Dusee
2005
Henriëtte van de Pol
Lukas Roebroek
2004
Neeltje Goossens
Lukas Roebroek
2003
Neeltje Goossens
Willem Dusee
2002
Neeltje Goossens
Willem Dusee
2001
Neeltje Goossens
Jurriën Hellemans
2000
Marlies Hoekstra
Mario van Herpen
1999
Neeltje Goossens
Mario van Herpen
1998
Neeltje Goossens
Jurriën Hellemans
1997
Neeltje Goossens
Mario van Herpen
1996
Marlies Hoekstra
Tony Griffin
1995
Marlies Hoekstra
Tony Griffin

Strokeplaykampioen sr.

Strokeplaykampioen dames sr.
Strokeplaykampioen heren sr.
2019
Carolien Aerts
Leon van de Vlis
2018
Toos Dusee
John van Beers
2017
Henriëtte van de Pol
Noud Smulders
2016
Bernadette Kriellaars
Noud Smulders
2015
Neeltje Goossens
Noud Smulders
2014
Neeltje Goossens
Noud Smulders
2013
Marie José Kooij
Toine van den Boer
2012
Neeltje Goossens
Toine Aarts
2011
Toos Dusee
Toine Aarts
2010
Toos Dusee
Toine Aarts
2009
Neeltje Goossens
Toine Aarts
2008
Josje van der Eerden
Stefan Warringa
2007
Mieke van den Hof
Tijn Goyaerts
2006
Toos Dusee
Maarten Thieme
2005
Toos Dusee
Henk Netelbeek
2004
Toos Dusee
Jurriën Hellemans
2003
Mieke van den Hof
Jurriën Hellemans
2002
Mieke van den Hof
Jacques Remmen
2001
Mieke van den Hof
Jurriën Hellemans
2000
Loes Hartong
Ken Norton
1999
Lisette van Schipstal
Jacques Remmen

Strokeplaykampioen jeugd

Strokeplaykampioen jeugd meisjes
Strokeplaykampioen jeugd jongens
2019
Niet gespeeld
Krijn van Lankveld
2018
Annelieke Naalden
Krijn van Lankveld
2017
Annelieke Naalden
Ruben Luijt
2016
Quirine van de Gevel
Lex van den Berg
2015
Fleur Kokenberg
Lex van den Berg
2014
Yasmijn van Dijk
Rilan van Opstal
2013
Niet gespeeld
Rilan van Opstal
2012
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2011
Niet gespeeld
Niels Hendriks
2010
Barbara Klootwijk
Niels Hendriks
2009
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2008
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2007
Leonie Warringa
Willem Dusee
2006
Leonie Warringa
Willem Dusee
2005
Leonie Warringa
Bob Willems
2004
Leonie Warringa
Mike van Hees
2003
Leonie Warringa
Mike van Hees
2002
Nannie van Rooij
Mike van Hees
2001
Nannie van Rooij
Lukas Roebroek
2000
Nannie van Rooij
Rens Haans
1999
Nannie van Rooij
Rens Haans
1998
Nannie van Rooij
Rens Haans

Matchplaykampioen

Matchplaykampioen dames
Matchplaykampioen heren
2019
Sophie Hamisch
Sjoerd Wildschut
2018
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2017
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2016
Quirine van de Gevel
Lex van den Berg
2015
Angie Trang Nguyen
Marnix Bel
2014
Neeltje Goossens
Marnix Bel
2013
Regina de Groot
Mike van Hees
2012
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2011
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2010
Camilla Kars
Fernand Osther
2009
Leonie Warringa
Niels Hendriks
2008
Neeltje Goossens
Fernand Osther
2007
Neeltje Goossens
Bob Willems
2006
Neeltje Goossens
Willem Dusee
2005
Henriëtte van de Pol
Arie van de Wouw
2004
Toos Dusee
Arie van de Wouw
2003
Toos Dusee
Willem Dusee
2002
Neeltje Goossens
Jurriën Hellemans
2001
Henriëtte van de Pol
Tommy Terng
2000
Neeltje Goossens
Jurriën Hellemans
1999
Neeltje Goossens
Rens Haans
1998
Neeltje Goossens
Mark Westendorp
1997
Neeltje Goossens
Tony Griffin
1996
Neeltje Goossens
Tony Griffin
1995
Neeltje Goossens
Mark Westendorp
1994
Marlies Hoekstra
Erik Brands

Matchplaykampioen sr.

Matchplaykampioen dames sr.
Matchplaykampioen heren sr.
2019
Marie-Jose Kooij
Carlos Albertus
2018
Toos Dusee
Carlos Albertus
2017
Mariëlle Brands
Carlos Albertus
2016
Toos Dusee
Carlos Albertus
2015
Neeltje Goossens
Toine Aarts
2014
Neeltje Goossens
Toine Aarts
2013
Toos Dusee
Henk Horsten
2012
Toos Dusee
Henk Horsten
2011
Ans Brouwer
Stefan Warringa
2010
Neeltje Goossens
Erik Brands
2009
Toos Dusee
Jammo Brizzi
2008
Mieke van den Hof
Barry Stavert
2007
Mieke van den Hof
Wim Kuijpers
2006
Toos Dusee
Henk Netelbeek
2005
Toos Dusee
Henk Netelbeek
2004
Toos Dusee
Barry Stavert
2003
Mieke van den Hof
Henk Netelbeek
2002
Mieke van den Hof
Jacques Remmen
2001
Loes Hartong
Ton van den Broek
2000
Yvonne Klerks
Ken Norton
1999
Mieke van den Hof
Hans Kuijpers

Matchplaykampioen jeugd

Matchplaykampioen jeugd meisjes
Matchplaykampioen jeugd jongens
2019
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2018
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2017
Annelieke Naalden
Lex van den Berg
2016
Niet gespeeld
Karsten van de Gevel
2015
Annelieke Naalden
Marnix Bel
2014
Niet gespeeld
Gino Hutten
2013
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2012
Niet gespeeld
Rilan van Opstal
2011
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2010
Yasmijn van Dijk
Rilan van Opstal
2009
Barbara Klootwijk
Rilan van Opstal
2008
Camilla Kars
Niels Hendriks
2007
Leonie Warringa
Willem Dusee
2006
Niet gespeeld
Rick Huijsman
2005
Niet gespeeld
Niet gespeeld
2004
Leonie Warringa
Bob Willems
2003
Niet gespeeld
Mike van Hees
2002
Nannie van Rooij
Mike van Hees
2001
Nannie van Rooij
Lukas Roebroek

President's Trophy

President's Trophy
President's Pré Trophy
2019
Paul van Gageldonk
Niet gespeeld
2018
Leanda van Dongen
Brigitte Brokx
2017
Danny Waterloo
Carla Klaassen
2016
Martin Staats
Jeanine Derks
2015
Ivar Roovers
Niet gespeeld
2014
Bram Tangeman
Niet gespeeld
2013
Lia van de Pas
Gina Sleuwen
2012
Bradley van de Lisdonk
Niet gespeeld
2011
Marjon van der Maat
Niet gespeeld
2010
Barbara Mayer
Niet gespeeld
2009
Ruud Dieltjes
Niet gespeeld
2008
Bea Kallenbach
Niet gespeeld
2007
Corrie Verhoeven
Niet gespeeld
2006
Corrie Verhoeven
Theo Nelen
2005
John van Beers
Landa Scholten
2004
Karin Versteijnen
Henk Pellikaan
2003
Ingrid van Tilbeurgh
Emile Reinards
2002
André van Oort
Stijn Smulders
2001
Frans van der Boom
Bestond nog niet
2000
Marc Punt
Bestond nog niet
1999
Alfred Sauerborn
Bestond nog niet
1998
Jammo Brizzi
Bestond nog niet
1997
Marcel van der Sanden
Bestond nog niet

SaAb

SaAb Sarah's
SaAb Abrahams
2018
Anita Tinga
George Kempff
2017
Debbie Culligan
Mark Kraai
2016
Coby Theeuwes
Paul Gorissen
2015
Jolanda Vekemans
Charles Boonen
2014
Henriëtte van de Pol
Jan Alting
2013
Marion Kuijpers-Versteijnen
Roland Huijbregts
2012
Henny Altena
Peter van Lint
2011
Brigitte van den Bersselaar
Carlos Albertus
2010
Geen sarah
Peter Theeuwes
2009
Yvonne Vermeer
Jan Voetman
2008
José Hofland
Wim Klootwijk
2007
Corina Hofland
Jon van Dijk
2006
Paula Jansma
Jan Melis
2005
Pam Zwarts
Frank Cornelissen
2004
Annelies de Roij
Luc de Blieck
2003
Linda van Vliet
Tim Visser
2002
Yvonne Guns
Stefan Warringa
2001
Mona Schooning
Peter Kroezen
2000
Olga de Rooy
Cees van Sprang
1999
Liesbeth van Bommel
Adrie Jansen
1998
Marjon Murtsaers
Ron Wilgenkamp
1997
Rietje Hazewinkel
Chrit van den Broek
1996
Corrie Smulders
Leon de Koster

Prix d'Eau Trofee & Koningspaar

Prix d'Eau Trofee
Koningspaar
2019
Paul van Gageldonk
Joop & Henriette van de Pol
2018
Ans Drabbels
Toos & Rob Dusee
2017
Jos Verbossen
Danny Waterloo & Anita Suijkerbuijk
2016
Frans Tuerlings
Bertje & Leo Villevoye
2015
Robert Rongen
Denise Schraven & Stefan Warringa
2014
Ank Bangert
René Swillens & Els van Meijdenberg
2013
Arvin Hindori
Henriëtte & Joop van de Pol
2012
Angelique Schrauwers
Karin Klerks & Joop van Riel
2011
Stan Kraai
Astrid & Noud Smulders
2010
Peter Theeuwes
Inge Nuijten & Giesbert Gommers
2009
John van der Put
Corine Rutten & Hans Geelen
2008
Walther van Asten
Nicolle & Tim Visser
2007
Niet gespeeld
Cathrien & Peter van Bavel
2006
Desirée Schepens
Sabine & Peter van de Ven
2005
Robert Linders
Ingrid & Jan Schults
2004
Riky Naaijkens
Marianne & Jaap Hilgers
2003
Jan Pieter Six
Joyce v Lankveld & Erwin vd Star
2002
Niet gespeeld
Denise Schraven & Stefan Warringa
2001
Frank Scheffers
Mieke & Hans van den Hof
2000
Mieke van Beurden
Liesbeth & Cees van Bommel
1999
Janneke van Wanroij
Mieke & Hans van den Hof
1998
Mieke van den Hof
Ineke & Jacques Remmen
1997
Marie Louise Daniels
Anneke & René Markslag
1996
Ger Meijering
Marie Louise Daniels & Frans vd Boom

Foursome

Foursome dames
Foursome heren
2019
Yasmijn van Dijk & Camilla Kars
John van Beers & Jos Hendriks
2018
Sophie Hamisch & Annelieke Naalden
Sjoerd Wildschut & Jim Woudenberg
2017
Riky Naaijkens & Maruskja Vos
Leon van der Vlis & Tim van der Vlis
2016
Ans Brouwer & Toos Dusee
Lucca Hutten & Cas van Ierland
2015
Henriëtte van de Pol & Angie Trang Nguyen
Lex van den Berg & Cas van Ierland
2014
Neeltje Goossens & Angie Trang Nguyen
Pim Krebaum & Stan Kraai
2013
Neeltje Goossens & Regina de Groot
Niels Hendriks & Rilan van Opstal
2012
Neeltje Goossens & Gabbi Reuser
Laurens Jansen & Stan Kraai
2011
Neeltje Goossens & Regina de Groot
Pim Krebaum & David van de Sande
2010
Leonie Warringa & Sophie v Wijngaarden
Niels Hendriks & Arie vd Wouw
2009
Leonie Warringa & Romée v Bommel
Robbie van West & Rowin Caron
2008
Neeltje Goossens & Henriëtte vd Pol
Laurens Jansen & Bob Willems
2007
Neeltje Goossens & Henriëtte van de Pol
Rob van de Vin & Fernand Osther
2006
Niet gespeeld
Laurens Jansen & Alex van de Vin
2005
Neeltje Goossens & Mieke van den Hof
Toine Aarts & Leon van der Vlis
2004
Neeltje Goossens & Marlies Boeren
Lukas Roebroek & Mike van Hees
2003
Neeltje Goossens & Marlies Boeren
Lukas Roebroek & Mike van Hees
2002
Was toen nog gemengd
Jurriën Hellemans & Willem Dusee
2001
Was toen nog gemengd
Jurriën Hellemans & Willem Dusee

Golfer van het jaar

Golfster van het jaar
Golfer van het jaar
2018
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2017
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2016
Stefana Boot
Sjoerd Wildschut
2015
Angie Trang Nguyen
Sjoerd Wildschut
2014
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2013
Gabbi Reuser
Niels Hendriks
2012
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2011
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2010
Camilla Kars
Niels Hendriks
2009
Camilla Kars
Niels Hendriks
2008
Neeltje Goossens
Niels Hendriks
2007
Neeltje Goossens
Ari van de Wouw
2006
Neeltje Goossens
Wim Baeten
2005
Henriëtte van de Pol
Willem Dusee
2004
Marlies Boeren-Hoekstra
Lukas Roebroek
2003
Marlies Boeren-Hoekstra
Willem Dusee
2002
Neeltje Goossens
Peter Specken
2001
Henriëtte van de Pol
Ivo van Ierland
2000
Marlies Hoekstra
Mario van Herpen
1999
Ans Brouwer
Mario van Herpen
1998
Henriëtte van de Pol
Mark Westendorp
1997
Marlies Hoekstra
Tony Griffin
1996
Marlies Hoekstra
Tony Griffin

Mixed Foursome

2018
Mariëlle Brands & Niels Hendriks
2017
Yasmijn van Dijk & Marnix Bel
2016
Stefana Boot & Sjoerd Wildschut
2015
Henriëtte van de Pol & Joop van Riel

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close