Verslagen

COMMISSIEDAG 2018 IN EEN STRALEND ZONNETJE

Eén keer per jaar nodigt het bestuur van onze vereniging alle commissieleden uit voor een leuke dag. Ook hun partners zijn van harte welkom. Daarmee bedanken wij ze voor hun inzet van het afgelopen jaar.

Zonder vrijwilligers kan onze vereniging geen wedstrijden organiseren, geen handicaps bijhouden en zou er ook geen G-golf zijn. Ook zouden we niet in staat zijn om bijvoorbeeld de ING Golfweek te organiseren. Alleen daar al hebben we zo’n 80 vrijwilligers voor nodig. Kortom een vereniging draait op zijn vrijwilligers.

Zoals meestal op onze commissiedagen was het ook dit keer prachtig weer. Een zonnetje, 16 graden en nauwelijks wind. Na een ontvangst door onze voorzitter die dit alles nog eens benadrukte en voorzien van goed belegde broodjes gingen we rond 1 uur de baan in voor een ronde van 18 holes stableford. Gestreden werd er om de Marlies Boeren-Hoekstra trofee, de Marliesjes en traditionele bolcrysanten. 
Het was heerlijk buiten en iedereen wilde daar duidelijk zo lang mogelijk van genieten, na een kleine 5 uur kwamen de eerste flights weer terug op het terras. Daar hoorden we allerlei verhalen over net gemiste putjes, bijna perfecte drives en alle andere redenen waarom we ook dit weer moeite hadden om onze handicaps te kunnen spelen.
Na een gezellig uurtje op het terras en voor de meesten een verfrissende douche verplaatste het hele gezelschap zich naar boven waar een diner werd aangeboden. Dat ook de Bonheur groep de inzet van de vrijwillgers op waarde weet te schatten was duidelijk. Ze hadden behoorlijk hun best gedaan en een heerlijk diner voor ons klaar gemaakt.
Tussen voorgerecht en hoofdgerecht nam onze voorzitter opnieuw het woord, ditmaal om de prijsuitreiking te doen. Eerst waren de individuele winnaars aan de beurt.

Bij de gasten domineerden de dames, zij wonnen zowel de eerste als de tweede prijs. Eerste met 37 stablefordpunten werd Angelique Joosten en tweede met 25 Anneke Zuer. ​

Bij de commissieleden was de tweede prijs voor Anita Suijkerbuijk met 35 en de winnaar van de dag was Stefan Boeijen met 37 stablefordpunten.

De belangrijkste prijs waarom gestreden werd op deze dag, de Marlies Boeren-Hoekstra trofee, was die voor de beste commissie. Als lid van de Golffeestcommissie zat ik bij Angeline toen de kaarten werden verwerkt in de team excel. Tot de laatste kaarten leek het er op of onze commissie dit jaar de winnaar zou zijn. De laatste kaarten werd ingebracht en plots ging de Mixed Morning (én het Greenteam) over ons totaal heen en werden zij de winnaar.
De uitslag van de commissie resultaten:
Mixed Morning          30,25
Green Team              30
Golffeest                    29,5
Regel & Handicap     29,16
Bestuur                      28,75
Wedstrijd                   28,5
Lustrum                     27,2
G-Golf                       27
Bestuursadvies         27
Jeugd                        25,8
Damesochtend         24,6

Na het hoofdgerecht was het opnieuw de beurt aan onze voorzitter. Het belangrijkste moment van deze dag was aangebroken.
De vrijwilliger van het jaar werd bekend gemaakt.
In een spannende speech werd beetje bij beetje duidelijk gemaakt wie deze eer dit jaar te beurt zou vallen. Vanwege haar grote verdiensten om het G-Golf op de kaart te krijgen zowel bij onze vereniging maar ook als pionier hiervan in Nederland is dit jaar Anita Suijkerbuijk als winnares van de grote Marlies Hoekstra prijs gekozen.

Duidelijk ontdaan moest ze even de juiste woorden vinden. Ze vond het een grote eer maar benadrukte dat deze prijs toch vooral toekwam aan de hele commsisie die dit samen met haar van de grond hebben gekregen. Ook dankte ze alle leden die op welke manier dan ook het G-Golf steunen en riep op dat vooral te blijven doen.
Hierna werd er nog lekker doorgegeten en gebabbeld en rond  11 uur kwam er een eind aan weer een lange maar mooie commissiedag.
Ook meedoen volgend jaar? Geef u op als commissielid bij Angeline.

 Foto’s

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close