Verslagen

GROOT SUCCES MET 2E G-GOLF OPEN

Op 22 september was het eindelijk weer zover, het 2e G-Golf Open op onze club.
De spelers, vrijwilligers, sponsoren en commissie konden de deuren van de club open zetten om onze spelers en de 18 gasten uit het land te ontvangen. Veel bekende gezichten kwamen naar Tilburg, maar ook enkele nieuwe deelnemers hadden zin in een toernooi op Prise d’Eau.

Dit jaar hadden zich veel vrijwilligers aangemeld om ons toernooi te steunen en mogelijk te maken, waaronder een hele bijzondere gast, namelijk Melanie, dé vriendin van Joost Luiten.
Nadat iedereen binnen was ontvangen en een kopje koffie met lekkernij had genuttigd, verwelkomde de voorzitter van de G-Golf commissie Anita iedereen.

De wedstrijd kon beginnen. Door het grote aantal deelnemers hadden we de groep in tweeën geknipt. De ene helft speelde ’s ochtends de par 3 baan en ’s middags de skills, en  de andere groep deed dat andersom. Het weer leek mee te zitten deze dag, maar helaas aan het einde van de dag werden we toch nog nat, het mocht de pret niet drukken.

De scorekaarten werden ingeleverd en de toernooi leiding begon met tellen. De scores lagen heel dicht bij elkaar, en daar werd natuurlijk druk over gepraat tijdens de borrel. Eindelijk was het zover om de uitslag bekend te maken, wie zou de wissel trofee een jaar in zijn bezit mogen houden, Dat was de grote vraag onder de 25 deelnemers. Maar Melanie had nog een grote verassing. Van Joost had ze twee wedges mee gekregen om deze te verloten onder de deelnemers. Wat een gulle gift!

De derde plaats werd opgeëist door Joaquim Ruys en de tweede plaats door Elke Tjaberinga.
En de eerste prijs …… tromgeroffel….. ging naar Prise d’Eau lid Jasper Schipper.
Na de prijs uitreiking kon iedereen nog genieten van een fantastische verzorgde BBQ, de complimenten over onze horeca waren dan ook welgemeend.

Na deze geslaagde 2e Prise d’Eau G-Golf Open gaan we natuurlijk een 3e Open organiseren volgend jaar in 2019! Hiervoor is iedereen weer van harte uitgenodigd.

Dat Melanie een hele gezellige dag heeft gehad is zeker. Zij schreef een heel leuk stukje voor golfvrouw.nl

Foto’s gemaakt door Annette & Berrie

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close